3 Forum Szefów Sprzedaży

24 - 25 listopada  odbyła się długo wyczekiwana przez nas konferencja Forum Szefów Sprzedaży. Było dużo ciekawych osób, dużo ciekawych tematów i przede wszystkim mnóstwo inspiracji.

Dowiedzieliśmy się m.in. w jaki sposób podejmuje decyzje współczesny klient B2B i B2C, jakie umiejętności rozwijać u handlowców, aby sprostać oczekiwaniom klienta 3.0, na jakich zasadach opiera się prokliencki model sprzedaży oraz jakie trendy w komunikacji z klientem warto uwzględnić w strategii sprzedażowej firmy.  My mówiliśmy o tym, w jaki sposób przełożyć dane o kliencie na sprzedaż. BYło dużo pytań i dużo odpowiedzi. cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tak rozwiającycm wydarzeniu.

GROW Szkolenia Coaching Doradztwo HR było Partnerem merytorycznym wydarzenia.

Nasz trener Paweł Muzyczyszyn opowiadał  o strategiach sprzedażowych oraz proklienckim modelu sprzedaży.

W jaki sposób  dane o kliencie przełożyć na sprzedaż ?

szkolenia strategia sprzedażowa, umiejętności handlowców, szkolenia sprzedażowe Toruń Bydgoszcz Poznań Gdańsk Łódź Warszawa, trendy w komunikacji i obsłudze klienta

Sprzedaż, CRM, konferencja sprzedażowa, rozwój szefów sprzedaży, rozwój handlowców, sprzedaż relacyjna, case study handlowe sprzedażowe, planowanie sprzedaży, rozwijanie handlowców, motywowanie handlowców, rozwój regionu sprzedażowego, biznesplan sprzedażowy, kontrolowanie pracy handlowców, segmentacja klientów, szkolenia sprzedażowe Toruń Bydgoszcz Łódź Lublin Koszalin Kielce