Zadzwoń do nas : 575 779 889
Napisz do nas : biuro@grow.edu.pl

 

  • www.grow.edu.pl 4.jpg

Aleksandra Lewandowska

 

 

Aktorka, mówczyni, tłumacz i trener

Absolwentka filologii angielskiej, rosyjskiej i etnologii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, dwukrotna stypendystka Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Ukończyła również Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Toruniu oraz animację kultury w PSEPT Toruń; obecnie studiuje aktorstwo w Poznańskiej Akademii Sztuk Scenicznych.  Uczestniczka licznych warsztatów, m.in. z techniki Meissnera (London City Academy), dubbingu (Start Studio Warszawa), improwizacji (MCK Bydgoszcz).

Kocha scenę i  uwielbia przekazywać ważne treści w lekki sposób. Doświadczona konferansjerka, prowadziła zarówno imprezy plenerowe, jak i kameralne wieczory poetyckie. Przez 6 lat grała w teatrze studenckim. Tańczyła jazz, salsę i tańce tradycyjne, a obecnie zgłębia tajniki flamenco. Śpiewa białym głosem, gra na flecie i pianinie.  

Członkini organizacji Toastmasters International, zrzeszającej mówców i liderów. W swoim klubie, Toruń Toastmasters, realizuje projekty szkoleniowe w zakresie komunikacji interpersonalnej, zajmuje się przemawianiem, udzielaniem informacji zwrotnej i mentoringiem. Laureatka konkursów wystąpień publicznych w języku polskim i angielskim.

Lubi uczyć się nowych języków i podróżować. Jako tłumaczka swobodnie porusza się po obszarach prawa, finansów, zarządzania, psychologii i HR. Autorka licznych przekładów literatury pięknej i poradnikowej.  

Wyznaje zasadę „liczy się postęp, a nie perfekcja”. Prowadzi szkolenia w języku polskim, angielskim i rosyjskim.