Zadzwoń do nas : 575 779 889
Napisz do nas : biuro@grow.edu.pl

 

  • www.grow.edu.pl 4.jpg

Anna Krajewska

 

 

Trener biznesu i rozwoju osobistego, coach, mentor, konsultant

Absolwentka studiów magisterskich i doktoranckich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Pasjonatka uczenia się. Skończyła kilka kierunków studiów podyplomowych, m.in.: pedagogikę, psychologię w zarządzaniu oraz metody wspierania rozwoju osobistego: coaching, mentoring i konsulting personalny. Absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu Grupy TROP w Warszawie.

Za doskonałą metodę rozwoju osobistego uważa Racjonalną Terapię Zachowania. Ukończyła kurs RTZ organizowany przez Simontonowski Instytut Zdrowia w Poznaniu. Aktualnie w trakcie specjalizacji na kierunku: psychologia kliniczna i psychologia zdrowia.

Praktyk zarządzania. Przez 15 lat zajmowała stanowiska menedżerskie w przedsiębiorstwach i korporacjach. Z sukcesem kierowała zespołami sprzedażowymi. Była liderem kilku nagradzanych projektów marketingowych, również o skali międzynarodowej.

Prowadzi zajęcia dla menedżerów na wyższych uczelniach. Autorka programów rozwojowych dla menedżerów i pracowników w takich obszarach, jak : autorytet, kompetencje lidera, budowanie zespołu, komunikacja, zarządzanie stresem i emocjami. Na szkoleniach stawia przede wszystkim na prawdziwe relacje, autentyczność i atmosferę współpracy.

Prywatnie mama trójki wspaniałych dzieci i żona miłośnika historii, podróży i biegania. Za przełomowy w swoim życiu uważa moment, gdy postanowiła, że wiszące na ścianach gabinetu dyplomy i certyfikaty zastąpi rodzinnymi fotografiami.