Zadzwoń do nas : 575 779 889
Napisz do nas : biuro@grow.edu.pl

 

  • www.grow.edu.pl 4.jpg

Katarzyna Muzyczyszyn

 

trener, konsultant, tłumacz oraz specjalista ds. PR.

Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, międzynarodowej szkoły London School of Public Relations, Akademii Trenera Biznesu oraz studiów podyplomowych w zakresie tłumaczeń ekonomiczno-prawnych Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu.

 

Certyfikowany trener i egzaminator Londyńskiej Izby Handlu i Przemysłu English for Business (LCCI). Członek międzynarodowej organizacji TOASTMASTERS INTERNATIONAL, wspierającej rozwój umiejętności komunikacyjnych oraz kompetencji liderskich.

 

Autorka i koordynatorka programów szkoleniowych oraz projektów  edukacyjnych w języku polskim i angielskim. Prowadzi warsztaty z zakresu obsługi klienta, wystąpień publicznych i wizerunku, etykiety biznesowej,zarządzania konfliktem, komunikacji, w tym komunikacji i rozwiązywania konfliktów w kontekście wielokulturowym. Prowadzi szkolenia w języku polskim i angielskim. We współpracy z duńską uczelnią Aarhus Academy realizowała projekt menadżerski skierowany do przedsiębiorców w ramach Świętokrzyskiej Akademii Biznesu. Realizuje sesje Development Centre na stanowiska menedżerskie.

 

Praktyk w zakresie wystąpień publicznych. Zajmuje się obsługą językową konferencji międzynarodowych, szkoleń oraz spotkań biznesowych. Autorka artykułów branżowych dla magazynów „Przedsiębiorcy@eu”, „Nowa Sprzedaż” oraz "Personel i Zarządzanie". Autorka książkowych przekładów z języka polskiego i angielskiego oraz książek w zakresie gramatyki angielskiej.

 

Przez wiele lat związana z centrum egzaminacyjnym LCCI IQ empik school. Jako egzaminator, koordynowała przeprowadzanie części ustnej i pisemnej międzynarodowych egzaminów English for Business na wszystkich poziomach. Jako lektor prowadziła kursy przygotowujące do egzaminu dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. 

 Jej pasją jest uprawa i pielęgnacja drzewek bonsai.