Z wizytą u klienta - sprzedaż door to door

Model door to door może przybierać zróżnicowane formy w zależności od specyfiki branży w jakiej pracujemy. Inaczej wygląda w realiach spotkania z kierownikiem sklepu spożywczego czy meblowego, a jeszcze inaczej w segmencie agro, gdzie pracuje się z rolnikiem lub osobą zarządzającą gospodarstwem. Z kolei taka forma kontaktu praktycznie nie istnieje w branży produkcyjnej.

Sprzedaż door to door (D2D lub potocznie „wejście z buta”) to jedna z najbardziej efektywnych form pracy z klientem. Jak skutecznie realizować ją w praktyce? pisze Paweł Muzyczyszyn w 7 numerze "Asa Sprzedaży"

szkolenia sprzedażowe Toruń Bydgoszcz Poznań Łódź Warszawa Lublin Płock Kalisz Koszalin, szkolenia handlowców, Akademia sprzedaży