Zadzwoń do nas : 575 779 889
Napisz do nas : biuro@grow.edu.pl

 

  • www.grow.edu.pl 4.jpg

Dla kogo szkolenia outdoor?

 

 

Działy handlowe

Dzięki zastosowaniu metod outdoorowych, działy handlowe mogą skuteczniej rozwijać kompetencje sprzedażowe pracowników działających zarówno na terenie firmy jak i w terenie. Zadania, realizowane w malowniczych miasteczkach lub dużych aglomeracjach miejskich, dobieramy w taki sposób, aby rozwijać wiedzę i umiejętności handlowe, jednocześnie wzmacniając motywację osób szkolonych. Co istotne z punktu widzenia organizatora, nasze szkolenia pozwalają na szybką ewaluację i analizę zwrotu z inwestycji.

Dział HR

Wspieramy działy HR w procesie rekrutacji oraz rozwoju pracowników. Przy odpowiednim skrzyżowaniu zadań, doborze badanych kompetencji , ustaleniu celów oraz poziomów trudności, działania terenowe pozwalają uzyskać pełniejszy obraz kompetencyjny potencjalnego pracownika. Umożliwiają one także  implementowanie zróżnicowanych form aktywności rozwojowej w różnych obszarach działania organizacji.

Kadra menadżerska

Z punktu widzenia współczesnego menadżera, szkolenia outdoor to inwestycja w rozwój własnych umiejętności oraz okazja do spojrzenia na pracę z innej perspektywy. Zmiana otoczenia oraz oderwanie się od codziennych obowiązków korzystnie wpływają na zbudowanie formalnych i nieformalnych relacji na linii menadżer-menadżer oraz menadżer – podwładny,  co korzystnie wpływa na poprawę komunikacji pomiędzy działami firm.

Kadra zarządzająca

Kadra zarządzająca to osoby odpowiedzialne za tworzenie wizji oraz wartości w firmie. Szkolenia outdoor umożliwiają spojrzenie z dystansem na funkcjonowanie firmy oraz znalezienie sposobów przełożenia wizji i wartości na codzienne działania organizacji. Realizowane wspólnie z innymi działami, pozwalają na lepsze poznanie opinii oraz oczekiwań szeregowych pracowników, zwłaszcza w momentach przełomowych dla firmy.

Zespoły pracownicze

Poprzez połączenie działań edukacyjnych z integracją, zespoły pracownicze korzystają z oferty GROW OUTDOOR dwojako: rozwijają umiejętności niezbędne do prawidłowego funkcjonowania w zespole (teambuilding) oraz budują pozytywne relacje ze współpracownikami. W sposób widoczny przekłada się to na wzrost ich motywacji do pracy, świadomość własnych możliwości oraz większą lojalność wobec firmy.

Zespoły zróżnicowane kulturowo

Specjalnie dobrane zadania oraz wspólne działania w niecodziennych warunkach przyczyniają się nie tylko do lepszej integracji oraz głębszego zrozumienia pomiędzy pracownikami z różnych krajów, lecz także do rozwijania umiejętności, które zapewniają poprawne funkcjonowanie każdej organizacji, bez względu na profil jej działania. Podczas szkoleń, które prowadzimy po polsku lub po angielsku rozwijajmy takie obszary jak komunikacja, obsługa klienta, teambuilding, sprzedaż, kompetencje menadżerskie, zarządzanie projektem i wiele innych.

 

CO ROBIMY?

Współpracujemy z firmami polskimi oraz zagranicznymi na terenie takich miast jak Toruń, Bydgoszcz, Poznań, Warszawa, Serock, Gdańsk, Elbląg, Olsztyn, Białystok, Zakopane, Sandomierz, Wrocław, Kazimierz Dolny, Kraków, Płock, Suwałki, Lublin, Kielce, Łódź, Kalisz, Katowice, Piła. Organizujemy tez szkolenia w wybranych stolicach europejskich, takich jak Praga, Budapeszt, Londyn, Wilno.

 

 

 

ćwiczenia teambuilding  szkolenia teambuilding  poprawa komunikacji  podniesienie morale wśród pracowników  wzrost motywacji  integracja w zespole  efektywne planowanie  wzrost produktywności zespołu  efektywność zespołu  ćwiczenia komunikacyjne   kreatywne rozwiązywanie problemów  podejmowanie decyzji  zaufanie w zespole  edukacja teambuilding  budowanie zespołu  team building  integracja  event budowanie zespołu  Toruń Bydgoszcz  Gdańsk  Warszawa  Poznań  Lublin  Olsztyn  Wrocław  Kraków  Katowice  Szczecin   Koszalin   Katowice   Kalisz Łódź Płock  szkolenia dla firm   szkolenia dla pracowników   szkolenia outdoor   szkolenia w terenie   wyjazd integracyjny szkolenie gry szkoleniowe edukacja przez zabawę nauka przez doświadczenie jak zaangażować handlowców jak zaangażować pracowników jak zmotywować zespół