Zadzwoń do nas : 575 779 889
Napisz do nas : biuro@grow.edu.pl

 

  • www.grow.edu.pl 4.jpg

Efektywny zespół - oddział krasnoludzki

 

 

Rozwijane kompetencje

  • współpraca w zespole
  • komunikacja
  • rozwiązywanie problemów
  • umiejętność adaptowania się w grupie
  • kreatywność 

Czas realizacji

szkolenie 2 dniowe (1 dzień teren 

 

OPIS: 

Ekonomek, Gazuś, Giełduś i pozostała Krasnoludzka Ekipa. W tym projekcie karty rozdają krasnale. Ukryte w urokliwych zakątkach wrocławskiego Starego Miasta, zmuszają do poszukiwań tego, co tworzy efektywny zespół – wspólny cel, dyscyplina, współpraca, odpowiedzialność za siebie i innych, i nie tylko.Te skrzaty wiedzą nie tylko jak nie dać się złapać. Pokazują jak sprzedawać, zarządzać, komunikować się i wspólnie wychodzić z sytuacji, które niejednokrotnie powodują konflikty w zespole. Być może zażądają kontaktu z mieszkańcami Wrocławia, wsłuchania się w dźwięki organów w najstarszym kościele w mieście, pogoni za zjawą mieszkającą we wrocławskich oknach, przeprawy przez Odrę lub pokonania niejednego mostu, a przy okazji własnych ograniczeń.

Na pewno wiedzą też jak się bawić. Strzegą wejść do kościołów, sklepów, restauracji i pubów zasilanych przez rodzime browary w mieście, które nigdy nie zasypia. Ale to już pomysł na wieczorną integrację.

efe

ćwiczenia teambuilding  szkolenia teambuilding  poprawa komunikacji  podniesienie morale wśród pracowników  wzrost motywacji  integracja w zespole  efektywne planowanie  wzrost produktywności zespołu  efektywność zespołu  ćwiczenia komunikacyjne   kreatywne rozwiązywanie problemów  podejmowanie decyzji  zaufanie w zespole  edukacja teambuilding  budowanie zespołu  team building  integracja  event budowanie zespołu  Szczecin Słupsk Koszalin Gdańsk Elbląg Olsztyn Suwałki Łomża Ostrołęka Płock Siedlce Radom Ciechanów Biała Podlaska Lublin Zamość Tarnobrzeg Rzeszów Tarnów Krosno Nowy Sącz Tarnobrzeg Kraków Katowice Częstochowa Opole Wrocław Wałbrzych Legnica Jelenia góra Zielona Góra Gorzów Wielkopolski Leszno Koszalin Kielce Poznań Piła Toruń Grudziądz Włocławek Bydgoszcz Świecieszkolenia dla firm   szkolenia dla pracowników   szkolenia outdoor   szkolenia w terenie   wyjazd integracyjny szkolenie gry szkoleniowe edukacja przez zabawę nauka przez doświadczenie jak zaangażować handlowców jak zaangażować pracowników jak zmotywować zespół nowoczesne  szkolenia