Zadzwoń do nas : 575 779 889
Napisz do nas : biuro@grow.edu.pl

 

  • www.grow.edu.pl 4.jpg

Tajemnice klasztoru Cystersów

 

 

Rozwijane kompetencje 

  • współpraca i komunikacja w zespole
  • zarządzanie projektowe
  • warsztat menedżerskie
  • współzawodnictwo oparte o współpracę 

Czas realizacji

szkolenie 2 dniowe (1 dzień teren + 1 dzień sala szkoleniowa)

 

Opis: 

To projekt, w którym uczestnicy doskonalą swoje umiejętności budowania i funkcjonowania w zespole w oparciu o tajemnice średniowiecznego rzemiosła. Jest średniowieczy bartnik, mincerz, bednarz, piwowar, krawiec i kucharz. Jest i Król Władysław Jagiełło, który odwiedził to miejsce w czerwcu 1410 roku w drodze na pola Grunwaldu.

A po zakończeniu pierwszego dnia pracy grzeszne Córy Koryntu, w towarzystwie innych piw warzonych w lokalnych browarach, zachęcają do rozkoszowania się klimatem XII- wiecznego klasztoru.

Bicie monety!!! Dodatkowe zadanie.

Uwaga: Projekt realizujemy na terenie klasztoru z bazą hotelową. 

 

ćwiczenia teambuilding  szkolenia teambuilding  poprawa komunikacji  podniesienie morale wśród pracowników  wzrost motywacji  integracja w zespole  efektywne planowanie  wzrost produktywności zespołu  efektywność zespołu  ćwiczenia komunikacyjne   kreatywne rozwiązywanie problemów  podejmowanie decyzji  zaufanie w zespole  edukacja teambuilding  budowanie zespołu  team building  integracja  event budowanie zespołu  Szczecin Słupsk Koszalin Gdańsk Elbląg Olsztyn Suwałki Łomża Ostrołęka Płock Siedlce Radom Ciechanów Biała Podlaska Lublin Zamość Tarnobrzeg Rzeszów Tarnów Krosno Nowy Sącz Tarnobrzeg Kraków Katowice Częstochowa Opole Wrocław Wałbrzych Legnica Jelenia góra Zielona Góra Gorzów Wielkopolski Leszno Koszalin Kielce Poznań Piła Toruń Grudziądz Włocławek Bydgoszcz Świecie szkolenia dla firm   szkolenia dla pracowników   szkolenia outdoor   szkolenia w terenie   wyjazd integracyjny szkolenie gry szkoleniowe edukacja przez zabawę nauka przez doświadczenie jak zaangażować handlowców jak zaangażować pracowników jak zmotywować zespół nowoczesne  szkolenia