Zadzwoń do nas : 575 779 889
Napisz do nas : biuro@grow.edu.pl

 

  • www.grow.edu.pl 4.jpg

Akademia ratownictwa

 

 

 

 

Rozwijane kompetencje

  • umiejętność analitycznego myślenia
  • komunikacja i współpraca w zespole
  • warsztat liderski
  • odporność na stres i umiejętność dostosowywania się do zmian 

 Czas realizacji

szkolenie 2 dniowe (1 dzień teren + 1 dzień sala szkoleniowa)

 

Opis

Uczestnicy szkolenia trafiają do Akademii Ratownictwa. Przechodzą kurs pomocy przedmedycznej. W końcowym etapie Akademii otrzymują wiadomość, że w promieniu kilku kilometrów od nich doszło do katastrofy lotniczej.  Ich zadanie polega na zorganizowaniu wyprawy ratunkowej. Jednak droga do celu nie jest łatwa i przyjemna. Uczestników przed ostateczną akcją ratunkową czeka wiele zadań i niespodzianek, w tym m.in. ratowanie tonącego, transport poszkodowanych, koordynacja działań z centrum dowodzenia, etc. 

Szkolenie oparte o zasady zarządzania projektowego z jednoczesnym połączeniem umiejętności pracy zespołowej. Warsztat odbywa się w terenie o zróżnicowanym stopniu trudności. 

 

 

 

ćwiczenia teambuilding  szkolenia teambuilding  poprawa komunikacji  podniesienie morale wśród pracowników  wzrost motywacji  integracja w zespole  efektywne planowanie  wzrost produktywności zespołu  efektywność zespołu  ćwiczenia komunikacyjne   kreatywne rozwiązywanie problemów  podejmowanie decyzji  zaufanie w zespole  edukacja teambuilding  budowanie zespołu  team building  integracja  event budowanie zespołu  Toruń Bydgoszcz  Gdańsk  Warszawa  Poznań  Lublin  Olsztyn  Wrocław  Kraków  Katowice  Szczecin   Koszalin   Katowice   Kalisz Łódź Płock  szkolenia dla firm   szkolenia dla pracowników   szkolenia outdoor   szkolenia w terenie   wyjazd integracyjny szkolenie gry szkoleniowe edukacja przez zabawę nauka przez doświadczenie jak zaangażować handlowców jak zaangażować pracowników jak zmotywować zespół