K-Kolakowska

Prezentacje, prowadzenie szkoleń

Karolina Kołakowska

Menadżer Projektów Rozwojowych

Trener, menadżer, praktyk skupiony na treningach w celu dostarczania rezultatów biznesowych – sprzedaży.

Doświadczenie zawodowe:

Adecco Consulting – Procter & Gamble outsourcing. Menadżer Dystryktu. Współpraca ze sklepami rynku nowoczesnego na obszarze 1/3 Polski. Realizacja celów sprzedażowych P&G i wizerunkowych poszczególnych brandów. Ostatni rezultat roczny: index 109% vs cel oraz 105% vs poprzedni rok. Praca na danych AC Nielsen. Przygotowywanie planów sprzedażowych. Nadzorowanie negocjacji handlowych z kluczowymi klientami. Tworzenie i koordynowanie lokalnych akcji konsumenckich. Zarządzanie zespołem handlowców.

MS Services – Procter & Gamble outsourcing Area Sales Manager Budowanie sprzedaży Procter & Gamble u klientów w rynku nowoczesnym na terenie 6 województw. Realizacja planów sprzedażowych powyżej celu. Współpraca z agencjami merchandisingowymi i marketingowymi. Optymalizacja procesu sprzedaży i wzrost produktywności podległego zespołu. Dbanie o realizację celów handlowców.

MS Services – Procter & Gamble outsourcing Przedstawiciel handlowy. 3-letnia praca przy bezpośredniej obsłudze klientów rynku nowoczesnego. Aktywna sprzedaż produkty Procter & Gamble. Dbałość o standardy merchandisingowe na półkach i ekspozycjach. Egzekucja ustaleń centralnych. Realizacja celów sprzedażowych,godnie reprezentując interesy firmy. Organizacja akcji, eventów. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

Absolwentka pedagogiki Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Bydgoszczy. Pasjonatka rozwoju. Ukończyła szkolenia w zakresie:

• zarządzania sobą czasie
  • strategii negocjacyjnych
  • efektywnej prezentacji
  • efektywnej komunikacji w oparciu o typologie osobowości Facet 5
  • zarządzania zespołem sprzedażowym
  • przywództwa sytuacyjnego
  • prowadzenia treningów z managerami/przedstawicielami handlowymi
  • oceny i rozwoju pracowników.

Zainteresowania:

• coaching
  • rodzinna hodowla psów: szpiców miniaturowych ” Z padoku”
lat doświadczenia
ponad 0