katarzyna-muzyczyszyn-foto-cut

Specjalizacje obszarowe:

Budowanie zespołów
Badanie osobowości zawodowej pracowników
Wystąpienia motywacyjne i personal branding dla liderów
Obsługa klienta
Savoir-vivre

Katarzyna Muzyczyszyn

Trener, mówca, certyfikowany konsultant Facet5®

Wykształcenie

Z wykształcenia pedagog i tłumacz. Ukończyła filologię angielską na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Absolwentka międzynarodowej szkoły London School of Public Relations, Akademii Trenera Biznesu oraz studiów podyplomowych w zakresie Tłumaczeń Ekonomiczno-Prawnych Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu. Certyfikowany trener i egzaminator Londyńskiej Izby Handlu i Przemysłu w zakresie English for Business LCCI. Certyfikowany konsultant Facet5®

Doświadczenie zawodowe

Przedsiębiorca w firmie Grow Szkolenia. Od 2008 roku realizuje projekty rozwojowe w języku polskim i angielskim dla firm, organizacji oraz instytucji edukacyjnych. Wspiera wyższą kadrę menadżerską w zakresie budowani wizerunku i autoprezentacji. Wspiera procesy personalne w firmach, w tym zarządzanie talentami w oparciu o metodologię Facet5® rekomendowaną przez Brytyjskie Towarzystwo Psychologiczne. Przygotowuje i koordynuje imprezy i szkolenia integracyjne, przekuwające integrację w rozwój kompetencji pracowników. Projektuje i prowadzi sesje Assessment i Development Centre dla kadry menadżerskiej. Współpracuje z prasą branżową redagując artykuły w dziedzinie przemawiania, sprzedaży, budowania zespołów oraz rozwoju pracowników dla magazynów branżowych, takich jak „Personel+”, „Sell it in English” „As Sprzedaży”, „Nowa Sprzedaż”, „Szef Sprzedaży”, „Personel i Zarządzanie”, „Przedsiębiorcy@eu”, „Benefit”, oraz portali internetowych Puls HR oraz Unit 4. Autorka książkowych przekładów z języka polskiego i angielskiego oraz książek w zakresie gramatyki angielskiej.

Od 2016 roku członek zarządu klubu Toruń Toastmasters, będącego częścią międzynarodowej organizacji Toastmasters International, wspierającej rozwój umiejętności komunikacyjnych oraz kompetencji liderskich.

lat doświadczenia
ponad 0