M-Sasin

Efektywność pracy w organizacji
Modelowanie skutecznej sprzedaży

Maciej Sasin

Trener, coach, konsultant rozwoju organizacji

Wykształcenie

Absolwent socjologii i filozofii oraz studiów podyplomowych psychologia w zarządzaniu Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Mistrz Praktyk NLP, ukończył kurs analizy transakcyjnej, zakończony testem 101. Wykładowca i trener zagadnień z zakresu psychologii w biznesie oraz konsultant rozwoju organizacji.

Doświadczenie zawodowe

Przez 6 lat zarządzał działem HR w firmie z branży motoryzacyjnej, gdzie odpowiadał za rekrutację, coaching, wdrażał i szkolił pracowników z zakresu technik sprzedaży, kompetencji managerskich i osobistych, odpowiadał za komunikację wewnętrzną.

Autor książek „Budowanie zaangażowania pracowników”, „Efektywny system pracy” oraz „Skuteczna sprzedaż” oraz licznych artykułów branżowych w specjalistycznych magazynach: „As Sprzedaży”, „Szef Sprzedaży”.

lat doświadczenia
ponad 0