Teambuilding

Co by było gdyby…
udało się połączyć integrację z edukacją?

Wtedy powstałby outdoor – szkolenie, w którym integracja zamienia się w rozwój kompetencji pracowników.

już od 11 lat
organizujemy szkolenia outdoor

Szkolenia outdoor to inaczej learning by doing, czyli nauka przez doświadczenie. Uczestnicy eksperymentują, rozwiązują problemy i wypracowują rozwiązania, przez co zwiększa się ich zaangażowanie w proces nauki oraz odpowiedzialność za własny rozwój.

Innowacyjna formuła szkoleń outdoor sprawia, że swoją skutecznością przewyższają tradycyjne szkolenia na sali szkoleniowej angażując uczestników na poziomie intelektualnym, fizycznym, emocjonalnym i społecznym. Jednocześnie, poprzez swoją dobrze zaprojektowaną strukturę, skutecznie ich integrują. Pod tym względem szkolenie outdoor przewyższa tradycyjne spotkania integracyjne, ponieważ każde działanie znajduje swoje uzasadnienie oraz przełożenie biznesowe.

Filmy z wydarzeń

Zobacz więcej na naszym kanale YouTube

Szkolenia outdoor

Chcesz zapytać o szkolenia outdoor?​​

Zapraszamy do kontaktu

Teambuilding

Szkolenie teambuilding to doskonała okazja, aby wspomóc pracowników w budowaniu silnych więzi pomiędzy nimi. Dzięki tego typu warsztatom zyskują oni poczucie, że grają do jednej bramki i współpracując mogą osiągnąć znacznie więcej. Od wielu lat organizujemy niezwykle popularne szkolenia teambuilding outdoor, na które chętnie decydują się zarówno małe, jak i duże firmy. Podczas ich trwania budowanie zespołu odbywa się pod okiem doświadczonych instruktorów, a pracownicy uczą się poprzez działanie i doświadczanie. Dzięki temu możemy pochwalić się bardzo dużą skutecznością. Jeżeli rozważają Państwo zajęcia z teambuildingu, gorąco polecamy każdy nasz event szkoleniowy! Jesteśmy przekonani o tym, że w różnorodnej ofercie każdy bez trudu znajdzie propozycje idealnie dopasowane do potrzeb swojej firmy.

Szkolenie integracyjne outdoor – sprawdzony sposób budowania więzi

Prowadzone przez nas szkolenia outdoor to wielokrotnie sprawdzony i przetestowany sposób na budowanie relacji w zespole. Poza biurem, na neutralnej przestrzeni pracownicy muszą zmierzyć się z zupełnie nowymi wyzwaniami i wspólnie wypracować metody działania, które pozwolą im zrealizować określony cel. Dzięki temu każdy z nich jest silnie zaangażowany w to, co robi. Szkolenie w terenie to doskonała propozycja dla każdej firmy, bez względu na jej wielkość oraz profil działalności. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi propozycjami, wśród których każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. A w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami – doradzimy, podpowiemy i wskażemy najlepiej dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb rozwiązanie.

Warto zaufać najlepszym

Jeżeli chodzi o usługę, jaką jest szkolenie z budowania zespołu outdoor, nie mamy sobie równych. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam oraz dopasowywać świetnie wsłuchiwać się we wszelkie potrzeby naszych klientów do nich program szkoleń integracyjnych i teambuildingowych. Nasi doświadczeni trenerzy wiedzą jak pracować z drugim człowiekiem, aby pomóc mu wydobyć z siebie to, co najlepsze. Zapraszamy do współpracy zarówno duże, jak i małe firmy. Każdy partner jest dla nas równie ważny, a obserwowanie rozwoju współpracujących z nami przedsiębiorstw, to czysta przyjemność.