Akademia sprzedaży

Edukując handlowców kładziemy nacisk na rozwój praktycznych kompetencji sprzedażowych, zarówno na poziomie podstawowym jak i zaawansowanym.

akademia-sprzedazy_1200px

Oprócz szkoleń na sali szkoleniowej oraz szkoleń online specjalizujemy się w szkoleniach terenowych, wykorzystując naszą autorską metodologię GROW 10-Z®, gdzie pracując 1:1 z handlowcem wzmacniamy jego warsztat handlowy.

Każde realizowane przez nas szkolenie to indywidualnie zaprojektowany proces. Jesteśmy przekonani, że nie każdy model sprzedaży oraz techniki sprzedażowe da się zastosować w każdej branży, stąd potrzeba wraz z klientem ułożenia działań procesowych.

Na etapie projektowania szkoleń w proces angażujemy uczestników szkolenia, bezpośrednich przełożonych oraz dział HR. Dzięki zaangażowaniu każdej ze stron uzyskujemy praktyczny warsztat z mierzalnymi efektami.

Trenerzy realizujący szkolenia sprzedażowe oraz menedżerskie to praktycy, którzy doświadczenie zdobywali właśnie w tych obszarach. Daje to Państwu gwarancję efektywności, a nie teoretyzowania.

Etapy projektów szkoleniowych w obszarach sprzedażowych:

Obszar szkoleń

Trening umiejętności handlowych

Zaawansowany trening sprzedażowy

Techniki aktywnej sprzedaży

Zwiększenie efektywności wizyty handlowej

Techniki obrony ceny

Sztuka perswazji i obrona przed manipulacją ze strony klienta

Negocjacje handlowe

Budowanie zaangażowania klientów

Skuteczna sprzedaż przez telefon

Zarządzanie pracą handlowców w terenie

Zarządzanie czasem pracy handlowców – organizacja pracy działów sprzedaży

Prezentacje handlowe na targach i wydarzeniach branżowych

Savoir-vivre w działaniach handlowych

Chcesz skonsultować projekt?

Zadzwoń lub napisz

Prowadzimy szkolenie ze sprzedaży w branżach:

W swoich szkoleniach ze sprzedaży uwzględniamy specyfikę branży, do której je kierujemy. Sprawdź – być może znajdziesz tu szkolenie, które rozwinie Twój biznes

Akademia sprzedaży

Szkolenie sprzedaż” to fraza często wpisywana w wyszukiwarkę Google. Klienci poszukują skutecznych metod podnoszenia umiejętności i kompetencji u swoich handlowców. Doskonale rozumiemy tę potrzebę, dlatego do naszej oferty wprowadziliśmy kompleksowy kurs sprzedaży. Zawsze działamy indywidualnie, maksymalnie dopasowując się do specyficznych potrzeb klienta (wiemy, że każda branża jest inna). Dzięki wielu obszarom, w jakich prowadzimy nasze szkolenia sprzedażowe, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Kurs sprzedaży - mamy bardzo szeroką ofertę​

Stworzyliśmy kompleksową ofertę szkoleń sprzedażowych. Podczas naszych kursów Twoi pracownicy nauczą się między innymi: czym są, na czym polegają i jak zacząć skutecznie stosować w codziennej pracy: sprzedaż komplementarną, dosprzedaż, x-selling, up-selling, down-selling, negocjacje handlowe, sprzedaż produktów premium, domykanie sprzedaży, budowanie wartości usługi lub produktu. Z przyjemnością poprowadzimy wybrany przez Ciebie kurs lub kursy, dzięki którym Twoim pracownikom będzie łatwiej osiągać wyznaczone im cele i staną się przy tym jeszcze bardziej efektywni. Zajęcia mogą odbywać się stacjonarnie lub online, w zależności od tego, jaką formę preferujesz.

Szkolenie negocjacje handlowe na światowym poziomie

Szkolenie z negocjacji handlowych i sprzedażowych to nie wszystko, co mamy do zaoferowania naszym klientom. Oferta GROW to znacznie więcej! Unikamy gotowych rozwiązań i zawsze dopasowujemy program i treść szkoleń do indywidualnych wymagań oraz branż naszych klientów. Śmiało możemy powiedzieć, że nasze kursy odbywają się na światowym poziomie. Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem to nasza pasja, dlatego prowadzone przez nas zespół szkolenia sprzedażowe (i nie tylko) są nie tylko skuteczne, ale także bardzo dobrze oceniane przez ich uczestników. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty oraz do kontaktu, w celu ustalenia wszelkich szczegółów. Twoje zadowolenie oraz rozwój Twojej firmy są dla nas najważniejsze.

Chcesz, żebyśmy przygotowali ofertę?

Poznaj ofertę szkoleń sprzedażowych dla swojej firmy

Nasze szkolenia szyjemy na miarę, skontaktuj się z nami