Akademia sprzedaży

Edukując handlowców kładziemy nacisk na rozwój praktycznych kompetencji sprzedażowych. Zarówno na poziomie podstawowym jak i zaawansowanym.

akademia-sprzedazy_1200px

Oprócz szkoleń na sali szkoleniowej oraz kursów online specjalizujemy się w szkoleniach terenowych, wykorzystując naszą autorską metodologię GROW 10-Z®, gdzie pracując 1:1 z handlowcem wzmacniamy jego warsztat handlowy.


Każde realizowane przez nas szkolenie to indywidualnie zaprojektowany proces. Jesteśmy przekonani, że nie każdy model sprzedaży oraz techniki sprzedażowe da się zastosować w każdej branży, stąd potrzeba ułożenia działań procesowych wraz z klientem.

Na etapie projektowania szkoleń w proces angażujemy uczestników kursu, bezpośrednich przełożonych oraz dział HR. Dzięki zaangażowaniu każdej ze stron uzyskujemy praktyczny warsztat z mierzalnymi efektami.


Trenerzy realizujący szkolenia sprzedażowe oraz menedżerskie to praktycy, którzy doświadczenie zdobywali właśnie w tych obszarach. Daje to Państwu gwarancję efektywności, a nie tylko teoretyzowania.

Etapy projektów szkoleniowych w obszarach sprzedażowych:

Obszar szkoleń

Trening umiejętności handlowych

Zaawansowany trening sprzedażowy

Techniki aktywnej sprzedaży

Zwiększenie efektywności wizyty handlowej

Techniki obrony ceny

Sztuka perswazji i obrona przed manipulacją ze strony klienta

Negocjacje handlowe

Budowanie zaangażowania klientów

Skuteczna sprzedaż przez telefon

Zarządzanie pracą handlowców w terenie

Zarządzanie czasem pracy handlowców – organizacja pracy działów sprzedaży

Prezentacje handlowe na targach i wydarzeniach branżowych

Savoir-vivre w działaniach handlowych

Chcesz skonsultować projekt?

Zadzwoń lub napisz

Prowadzimy szkolenie ze sprzedaży w branżach:

Kurs sprzedaży uwzględnia specyfikę branży, do której go kierujemy. Sprawdź – być może znajdziesz tu szkolenie dla handlowców, które rozwinie Twój biznes!

Akademia sprzedaży

Szkolenie sprzedaż to bardzo często poszukiwana i wybierana możliwość rozwoju. Nasi klienci, do których najczęściej należą menadżerowie lub osoby zarządzające daną firmą, szukają skutecznych metod podnoszenia umiejętności i kompetencji u swoich handlowców. Doskonale rozumiemy tę potrzebę, dlatego do naszej oferty wprowadziliśmy kompleksowy kurs sprzedaży

Przygotowując każde szkolenie dla handlowców zawsze działamy indywidualnie. Wiemy, że każda branża jest inna i mierzy się z odmiennymi problemami, dlatego maksymalnie dopasowujemy się do specyficznych potrzeb klienta. Dzięki wielu obszarom, w jakich prowadzimy nasze szkolenia sprzedażowe, każda z osób biorących udział w kursie, znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dla niektórych przydatne będzie zgłębienie wiedzy na temat technik obrony ceny. Z kolei innym pracownikom przydadzą się wskazówki dotyczące tego, jak budować pozytywne relacje z klientem lub szkolenie negocjacje handlowe. Nasz kurs sprzedaży pozwoli zadbać o każdy z tych obszarów.

Kurs sprzedaży - mamy bardzo szeroką ofertę​

Z myślą o rozwoju zawodowym sprzedawców stworzyliśmy kompleksową ofertę szkoleń sprzedażowych. Podczas naszych kursów Twoi pracownicy nauczą się między innymi: czym są, na czym polegają i jak zacząć skutecznie stosować w codziennej pracy: sprzedaż komplementarną, dosprzedaż, x-selling, up-selling, down-selling, negocjacje handlowe, sprzedaż produktów premium, domykanie sprzedaży, budowanie wartości usługi lub produktu. Z przyjemnością poprowadzimy wybrane przez Ciebie szkolenie lub kursy sprzedażowe, dzięki którym Twoim pracownikom będzie łatwiej osiągać wyznaczone im cele i staną się przy tym jeszcze bardziej efektywni. Zajęcia mogą odbywać się stacjonarnie lub online, w zależności od tego, jaką formę preferujesz.

Poszukujesz szkoleń ze sprzedaży?

Zadzwoń lub napisz

Szkolenie negocjacje handlowe na światowym poziomie

Szkolenie z negocjacji handlowych i sprzedażowych to nie wszystko, co mamy do zaoferowania naszym klientom. Oferta GROW to znacznie więcej! Unikamy gotowych rozwiązań i zawsze dopasowujemy program i treść szkoleń do indywidualnych wymagań oraz branż naszych klientów. Śmiało możemy powiedzieć, że nasze kursy odbywają się na światowym poziomie. Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem to nasza pasja, dlatego prowadzone przez nas zespół szkolenia sprzedażowe (i nie tylko) są nie tylko skuteczne, ale także bardzo dobrze oceniane przez ich uczestników. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty oraz do kontaktu, w celu ustalenia wszelkich szczegółów. Twoje zadowolenie oraz rozwój Twojej firmy są dla nas najważniejsze.

Zorganizuj kurs sprzedaży w swojej firmie

Masz wątpliwości dotyczące tego, czy na pewno warto zdecydować się na kurs sprzedaży? Jeśli zależy Ci na sukcesach odnoszonych przez Twoją firmę, tak samo powinno zależeć Ci na rozwoju tworzących ją pracowników. To dzięki nim i pozyskiwanym przez nich klientom firma prężnie się rozwija i otwiera przez Tobą nowe możliwości. To idealny moment na to, by pomyśleć o potrzebach osób, które się do tego przyczyniły. Szkolenia ze sprzedaży i negocjacji handlowych to w takiej sytuacji strzał w dziesiątkę.


Organizując we współpracy z nami kurs ze sprzedaży zadbasz o rozwój zawodowy osób znajdujących się na różnym szczeblu. Zarówno tych, którzy są dopiero na poziomie początkującym, jak i prawdziwych zawodowców. Ważne jest to, by nawet mimo długiego stażu pracy w miarę możliwości dostarczać im nie tylko nową wiedzę. Szkolenia sprzedażowe pozwolą też utrwalić tę, którą udało się zdobyć do tej pory.

Dlaczego kurs sprzedaży jest tak ważny?

Tak jak wspomnieliśmy, szkolenie ze sprzedaży przyda się nie tylko początkującym, ale też osobom, które pierwsze kroki na swojej zawodowej drodze dawno mają już za sobą. Chodzi o to, że przygotowane przez nas szkolenie dla handlowców pozwala zapoznać się z metodami techniki, które są na tyle uniwersalne, że śmiało będzie można z nich korzystać także po zmianie branży, w jakiej dana osoba aktualnie się specjalizuje.

 

Negocjacje handlowe, techniki aktywnej sprzedaży, sztuka perswazji, a nawet savour-vivre w działaniach handlowych to tylko niektóre z obszarów, które poruszamy w ramach szkoleń. Ważne jest to, żeby wszyscy uczestnicy dzięki zaangażowaniu w zajęcia potrafili wynieść z kursu sprzedaży jak najwięcej. Przełoży się to na lepsze relacje z klientami, a co za tym idzie – wyniki w sprzedaży, która jest kluczem do sukcesu każdej firmy. Sprawdź, jakie szkolenia sprzedażowe dla handlowców przydadzą się Twoim pracownikom lub Tobie samemu.

Potrzebujesz poprawić efektywność zespołu sprzedażowego?

Zadzwoń lub napisz

Korzyści - szkolenie ze sprzedaży

Nasze szkolenia dla handlowców sprzedażowe mają przyczynić się nie tylko do wzrostu sprzedaży. Udział w kursie sprzedaży niesie ze sobą również szereg innych korzyści. Chodzi między innymi o nawiązanie długofalowej relacji z klientem oraz wzrost jego satysfakcji z obsługi. Po szkoleniu handlowym każdy sprzedawca będzie umiał dostrzec potrzeby klienta, a stosując takie techniki jak sprzedaż komplementarna, up-selling i down-selling, co umożliwi dosprzedaż, dzięki której zadowolona będzie każda ze stron – zarówno sprzedawca, jak i klient. 


Co ważne, jeśli w szkoleniu z techniki obrony ceny, negocjacji handlowych czy też samej techniki zamykania sprzedaży weźmie udział duża część firmy, pozwoli to upowszechnić dobre techniki sprzedaży w całej organizacji.

Jak wybrać odpowiednie szkolenia dla handlowców?

Doskonale wiemy, że wybór konkretnego szkolenia nie należy do najłatwiejszych decyzji. Do zwiększenia swojej skuteczności pracownicy najczęściej potrzebują poszerzenia kilku kompetencji. Właśnie dlatego Akademia Sprzedaży to projekty szkoleniowe, w ramach których realizujemy indywidualnie przygotowany kurs sprzedaży. Na samym początku wraz z osobą decyzyjną ustalimy cele biznesowe i efekty, na które nastawiacie się po ukończeniu szkolenia ze sprzedaży.


Uważasz, że obszarem, nad którym należy popracować, są techniki radzenia sobie z obiekcjami klientów lub ogólnie obiekcjami cenowymi? A może usprawnienia wymaga sprzedaż produktów Premium? Niezależnie od tego, co dokładnie wymaga ćwiczeń, szkolenia sprzedażowe dla handlowców pozwolą zwiększyć efektywność Twoich pracowników. Po zbadaniu potrzeb i oczekiwań uczestników kursu uspójnimy cele dotyczące projektu, który jest procesem i nie musi ograniczać się do tylko jednego szkolenia ze sprzedaży. Dzięki temu nie musisz obawiać się tego, że wybór szkolenia dla Twoich pracowników będzie zbyt trudny.

Szkolenia dla handlowców stacjonarnie czy online?

Zaangażowanie osób, które biorą udział w szkoleniu, jest niezwykle ważne. To właśnie ono pozwala wynieść z kursu jak najwięcej nowych umiejętności. Właśnie dlatego, jeśli jest taka możliwość, zachęcamy do korzystania z możliwości organizowania szkoleń sprzedażowych dla handlowców stacjonarnie. Właśnie wtedy, korzystając z naszej autorskiej metodologii GROW, mamy okazję najbardziej zbliżyć się do sprzedawców i pracując z nimi 1:1 wzmocnić ich warsztat.


Oczywiście istnieje również możliwość zorganizowania kursu sprzedaży online. Wszystko zależy od preferencji i możliwości danej firmy.

Poszukujesz szkoleń ze sprzedaży?

Zadzwoń lub napisz

Szkolenia zarządzania zespołem sprzedażowym

W ramach prowadzonego przez nas kursu możemy skupić się zarówno na pracy całego zespołu, jak i konkretnych jego członkach. Wszystkim sprzedawcom z pewnością przydadzą się szkolenia dotyczące tego, jak stosować język korzyści w sprzedaży czy też jak ją prowadzić w oparciu o analizę transakcyjną. Należy jednak pamiętać o tym, że takim zespołem trzeba też odpowiednio zarządzać, co nie należy do najłatwiejszych zadań. Właśnie dlatego kurs sprzedaży obejmuje też szkolenia z zarządzania zespołem sprzedażowym. Dzięki wykorzystaniu wskazanych przez nas technik i przećwiczeniu ich w praktyce, kierowanie grupą, która liczy od kilku do kilkunastu pracowników, nie będzie problematyczne.

Efekty kursu sprzedaży

Tego, czy szkolenie dla handlowców sprzedażowe faktycznie spełniło zakładane oczekiwania, dowiesz się po pewnym czasie z wyników sprzedażowych. Jednak po przeszkoleniu Twoich pracowników, nie zostawimy Cię bez odpowiedzi zwrotnej. Po realizacji szkoleń sprzedażowych z Twoim zespołem, dokonamy analizy tego, w jakim stopniu przekazana wiedza dotycząca technik negocjacji i sprzedaży została przełożona w praktykę. Przy podsumowaniu projektu będziemy mieć też dla Ciebie rekomendacje jak działać, by firma regularnie zdobywała nowych klientów i rozwijała się jeszcze prężniej.

Szkolenie sprzedażowe dla handlowców - szansa na rozwój Twoich pracowników

Pamiętajmy, że sprzedawcy to pracownicy, którzy są w stałym kontakcie z potencjalnymi klientami. To właśnie od nich zależy pozyskanie klienta, co przekłada się na rozwój całej firmy. Oczywiście można szukać innych usprawnień i starać się polepszyć wyniki na przykład udoskonalając wewnętrzny system, jednak warto skupić się na tym, co można ulepszyć mniejszym kosztem jednocześnie przyczyniając się do rozwoju pracowników. Szkolenia handlowe ze sprzedaży pozwalają zwiększyć kompetencje sprzedawców, którzy dzięki udziałowi w kursie będą wiedzieli, jak radzić sobie z obiekcjami klientów i jak skutecznie budować wartość usługi, a co za tym idzie zamykać sprzedaż z pozytywnym skutkiem.


Skontaktuj się z nami w celu omówienia oczekiwanych przez Ciebie celów biznesowych. Chętnie przygotujemy szkolenia sprzedażowe dla handlowców z każdej branży. Zarówno produkcyjnej, jak i handlowo-usługowej oraz finansowo-ubezpieczeniowej. Nasi trenerzy znają się na rzeczy i potrafią dostosować projekt kursu sprzedażowego do potrzeb nawet najbardziej specjalistycznej branży. Dzięki współpracy z GROW, sprzedaż w Twojej firmie wzrośnie, a pracownicy poczują satysfakcję z kierunku, w jakim się rozwijają.

Znamy się na szkoleniach. Sprawdź nas!

Zadzwoń lub napisz

Chcesz, żebyśmy przygotowali ofertę?

Poznaj ofertę szkoleń sprzedażowych dla swojej firmy

Nasze szkolenia szyjemy na miarę, skontaktuj się z nami