Akademia wystąpień biznesowych

Czy zastanawiali się Państwo kiedyś nad tym, ile czasu i pieniędzy być może traci Państwa firma w sytuacji, gdy pracownicy nie potrafią dobrze prowadzić prezentacji i spotkań z Klientem lub zespołem? Długie godziny przygotowań, stres, nerwowość, emocje. A efekt? Wciąż niewystarczający.

akademia-wystapien-publicznych_1200px

A co może się stać, gdy pracownicy staną przed klientem lub zespołem swobodni, pewni siebie i uśmiechnięci? I będą prezentować ze swadą, energią i polotem? Jak to może wpłynąć na ich skuteczność, nastawienie do pracy, oraz ostatecznie na wyniki firmy?

Z naszych obserwacji wynika, że tym co najbardziej blokuje handlowców i menedżerów przed wystąpieniami jest obawa o to jak wypadną, jak również to, że ich wystąpienie odkryje niepewność i pozbawi autorytetu w oczach klienta czy współpracowników. Pracownicy często obawiają się, że prowadząc prezentację nie będą wiedzieli jak się zachować oraz, że nie uda im się wzbudzić zainteresowania i utrzymać zaangażowania słuchaczy wystarczająco długo.

Nauka prezentowania i występowania przez publicznością to inwestycja w przyszłość , wizerunek firmy i kompetencje pracowników. Stąd jest już tylko krok do sukcesu w sprzedaży, przywództwie, zarządzaniu, pracy trenerskiej.

Nasze szkolenia pomogą:

 • czuć się pewnie i budować więź z każdą publicznością
 • prezentować pomysły z charyzmą i przekonaniem
 • dostosowywać prezentację do kontekstu (targi, konferencje, spotkania biznesowe)
 • wypracować swój własny styl prezentacyjny w oparciu o indywidualne talenty i doświadczenia
 • budować wiarygodność oraz autorytet w oczach publiczności
 • umiejętnie wykorzystywać mowę ciała do budowania autentycznego przekazu
 • skutecznie zarządzać własną tremą
 • efektownie składać gratulacje, podziękowania, oraz wygłaszać inne przemówienia okolicznościowe

Jak pracujemy?

Tematyka szkoleń

Podstawowy i zaawansowany trening wystąpień publicznych

Wystąpienia publiczne w języku angielskim

Indywidualny trening wystąpień publicznych i autoprezentacji

Sztuka perswazji dla liderów

Przemówienia na specjalne okazje i mowy motywacyjne

Prezentacje produktowe na targach i konferencjach branżowych

Prezentacje biznesowe na spotkaniach handlowych

Storytelling w sprzedaży, przywództwie i zarządzaniu

Tworzenie efektownych prezentacji w Power Point

Prowadzenie angażujących spotkań biznesowych

Emisja głosu

Chcesz skonsultować projekt?

Zadzwoń lub napisz

Szkolimy z Wystąpień Publicznych w tematach branżowych

W swoich szkoleniach dla mówców uwzględniamy specyfikę branży, do której je kierujemy. Sprawdź – być może znajdziesz tu szkolenie, które rozwinie Twój biznes

Szkolenie z wystąpień publicznych

Wielu z nas pamięta ze szkoły osoby, które każdą prezentację przedstawiały po mistrzowsku, jak i takie, które stres niemalże paraliżował. Dzięki naszemu szkoleniu z wystąpień publicznych każdy doskonale poradzi sobie w takiej sytuacji, nie tylko ciekawie prezentując dany temat, ale także angażując publiczność i zdobywając jej zaufanie. Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy dwie opcje. Prowadzimy szkolenia z wystąpień publicznych online oraz stacjonarnie. Obie wersje są równie efektywne i pozwalają uczestnikom osiągnąć doskonałe rezultaty. Dzięki nam Twoi pracownicy mogą nauczyć się:  

 • występować przed każdą publicznością,
 • wygłaszać skuteczne mowy motywacyjne i na inne specjalne okazje, 
 • tworzyć i przedstawiać angażujące i skuteczne prezentacje PowerPoint (w tym także prezentacje produktowe i handlowe), 
 • wpływać na klienta stosując storytelling w sprzedaży, obsłudze klienta, zarządzaniu.
 
W czasie naszych kursów wystąpień publicznych i autoprezentacji przekazujemy wiedzę na temat tego, jak radzić sobie ze stresem i co robić, aby dobrze wypaść.

Szkolenie z emisji głosu

Mówić uczymy się już na początku naszego życia, dlatego stwierdzenie, że ktoś mówi źle, wydaje się dość abstrakcyjne. W biznesie (i nie tylko) dużą rolę odgrywa jednak nie tylko to, co mówimy, ale również w jaki sposób. Aby zostać dobrze zrozumianym i skutecznie przekazać jakiś komunikat, warto odbyć nasze szkolenie z emisji głosu. Zdobyte podczas niego wiedza i umiejętności z pewnością przydadzą się podczas różnego rodzaju wystąpień publicznych, w tym także na targach i konferencjach branżowych. Podczas naszych warsztatów z emisji głosu uczymy między innymi: 

 • higieny pracy z głosem, 
 • świadomego posługiwania się głosem,
 • poprawnego oddychania, 
 • odpowiedniej artykulacji, tonacji i dykcji.

Doświadczeni trenerzy przekażą wiedzę o tym, jak mówić, aby nie tylko zostać usłyszanym, ale także wysłuchanym. Choć niedoceniana, emisja głosu jest potężnym narzędziem, które przyda się w biznesie, nie tylko podczas wystąpień publicznych, czy autoprezentacji, ale także w codziennej pracy – z klientami, partnerami biznesowymi, a nawet współpracownikami.

Chcesz, żebyśmy przygotowali ofertę?

Poznaj ofertę szkoleń z wystąpień publicznych dla swojej firmy

Nasze szkolenia szyjemy na miarę, skontaktuj się z nami