blackman — kopia

Paweł Muzyczyszyn

Trener, coach ICF, certyfikowany konsultant Facet5®, trener szkoleń outdoor

Wykształcenie

Absolwent stosunków międzynarodowych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Akademii Trenera Biznesu Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu, Szkoły Zarządzania Sprzedażą Mc Heyes & Steward Group (Master of Sales Management). Certyfikowany coach ACC ICF, certyfikowany konsultant narzędzia HR Facet5®, certyfikowany trener gry coachingowej „Podróż Bohatera”®.

Doświadczenie zawodowe

Praktyk wywodzący się z branży finansowej oraz IT, związany z pracą w działach obsługi i sprzedaży, gdzie zdobył doświadczenie w sprzedaży, zarządzaniu, budowaniu sieci sprzedaży oraz budowaniu relacji z klientami strategicznymi. Jako trener, dzieli się swoją wiedzą poprzez przygotowywanie i realizację projektów szkoleniowych i coachingowych, których efektywność sprawdza w oparciu o twarde mierniki zwrotu z inwestycji. Pracuje w oparciu o metodologię Facet5® rekomendowaną przez Brytyjskie Towarzystwo Psychologiczne.

Jako wykładowca współpracuje z uczelniami wyższymi, m.in. Wyższą Szkołą Bankową we Wrocławiu, Dolnośląską Szkołą Wyższą we Wrocławiu, Collegium da Vinci w Poznaniu, prowadząc zajęcia metodami warsztatowymi dla studentów studiów podyplomowych oraz MBA. Opiekun merytoryczny autorskich studiów podyplomowych Dolnośląskiej Szkoły Wyższej: Akademia Zarządzania Sprzedażą oraz Szkoła Trenerów Biznesu.

Od kilku lat współpracuje z prasą branżową w charakterze eksperta w dziedzinie sprzedaży, zarządzania sprzedażą oraz szkoleń metodami outdoor pisząc artykuły dla takich magazynów oraz gazet jak: Nowa Sprzedaż, Personel i Zarządzanie, Gazeta Finansowa, Szef Sprzedaży, As Sprzedaży, Przedsiębiorcy@eu, Benefit.

Autor kanału sprzedażowego na platformie YouTube: D.N.A. SPRZEDAŻY oraz bloga „Podróż w świecie rozwoju”.

Pasjonuje się rozwojem kompetencji uczestników szkoleń poprzez realizację autorskich projektów metodami outdoor: „Na fali rozwoju”, „Na szlaku rozwoju”, „Z nurtem rozwoju”.

lat doświadczenia
ponad 0