Tomasz-Sierszchula-1

Tomasz Sierszchuła

Trener, coach, konsultant

Wykształcenie

Absolwent studiów podyplomowych: „Teoria i Praktyka Zarządzania Jakością” na Politechnice Poznańskiej. Mistrz Praktyk NLP (Programowanie neuro-lingwistyczne), coach w metodyce Multi-Level Coachingu.

Doświadczenie zawodowe

Przez kilka lat wdrażał i rozwijał zintegrowane systemy zarządzania, w oparciu o wymagania norm ISO, jako konsultant zewnętrzny, pełnomocnik przy zarządzie oraz menedżer (m.in. MDG Doradztwo Gospodarcze, Stora Enso Poland, ZRUG Sp. z o.o.) W trakcie tego okresu prowadził szkolenia w zakresie narzędzi, metod wspierających zarządzanie, zbudował zespół jakości w firmie produkcyjnej oraz przygotował zakład do audytu kluczowego klienta (Nokia).

Obecnie specjalizuje się w przeprowadzaniu zmian w organizacjach pracując jako interim manager. Ma na swoim końce kilka projektów przeprowadzonych zarówno w firmach produkcyjnych jak i usługowych z różnych branż (reklama, IT, automatyka). Poza tym prowadzi coachingi biznesowe dla właścicieli firm i menadżerów (ponad 300 godzin), orazszkolenia zarówno z kompetencji miękkich jak i zarządzania strategicznego, zarządzania operacyjnego a także kompetencji zarządczych.

Prowadził warsztaty w ramach studiów podyplomowych „Zarządzanie personelem” na Uniwersytecie Warszawskim a także kursy certyfikacyjne Praktyk i Mistrz NLP (PINLP) oraz zajęcia w ramach studium coachingu według metody Multi-Level Coachingu (CCInnovation Sp. z o.o.)

lat doświadczenia
ponad 0