Szkolenia po angielsku

W związku ze stale rosnącą potrzebą szkolenia pracowników w języku angielskim, proponujemy Państwu pakiet praktycznych szkoleń prowadzonych w całości lub częściowo po angielsku.

szkolenia-po-angielsku_1200px

Szkolenia w języku angielskim kierujemy do firm międzynarodowych działających w Polsce, jak również tych, które swoje produkty lub usługi kierują za granicę i których pracownicy na co dzień posługują się językiem angielskim.

Prowadzimy także szkolenia, konsultacje oraz coachingi w opcji ze sprawdzonym tłumaczem. W sytuacji, gdy trener z określoną specjalizacją nie mówi biegle po angielsku zapewniamy tłumacza lub zespół trenerski, w którym jeden z trenerów biegle posługuje się językiem angielskim.

Podczas szkoleń w języku angielskim kładziemy duży nacisk na rozwój praktycznych umiejętności uczestników. Trenerzy realizujący szkolenia to osoby z zarówno dużym doświadczeniem trenerskim w danym obszarze, jak i biegłością w posługiwaniu się językiem angielskim, co daje Państwu gwarancję efektywności szkolenia.

Jakie działania realizujemy w języku angielskim?

Obszar szkoleń

Efektywna informacja zwrotna

Zarządzanie zespołem

Integracja i teambuilding

Profesjonalna obsługa klienta

Sprzedaż

Emisja głosu

Wystąpienia publiczne i prezentacje biznesowe

Storytelling biznesowy

Szkolenia dla HR

Chcesz skonsultować projekt?

Zadzwoń lub napisz

Szkolenia branżowe po angielsku

W swoich szkoleniach prowadzonych po angielsku uwzględniamy specyfikę branży, do której je kierujemy. Sprawdź – być może znajdziesz tu szkolenie, które rozwinie Twój biznes

Szkolenia dla biznesu po angielsku

Tematyka

Chcesz, żebyśmy przygotowali ofertę?

Poznaj ofertę szkoleń po angielsku dla swojej firmy

Nasze szkolenia szyjemy na miarę, skontaktuj się z nami