Szkolenia biznesowe, w których głównym tematem jest sprzedaż, negocjacja lub wystąpienia publiczne, muszą obejmować jak najwięcej przykładów i praktyki. Jako zespół GROW prowadzimy szkolenia otwarte pełne narzędzi, niestandardowych technik i ćwiczeń. Ich celem jest odkrycie potencjału ludzkiego i rozwijanie kompetencji. Pomagamy w tym przyjaźnie i skutecznie. 

Przyjdź na szkolenie otwarte z praktykami i trenerami biznesu

Organizujemy szkolenia otwarte w Toruniu, w komfortowych warunkach stacjonarnych. W zakresie tematycznym szkoleń znajdują się obszary takie jak na przykład: 

Na szkolenia zapraszamy między innymi właścicieli firm, menedżerów sprzedaży, przedstawicieli działów HR, pracowników działów obsługi klienta. 

Jeśli chcesz być specjalistą, rozwijaj się na szkoleniach

Podczas szkoleń otwartych uczestnicy zyskują wiedzę opartą na naszym wieloletnim doświadczeniu, szlifują swoje umiejętności w czasie praktycznych zadań i konfrontują dotychczasowe myślenie i strategie. Wszystko, co odkrywają na szkoleniu, przekładają na codzienność zawodową, w której coraz lepiej się rozwijają. Otrzymują też  materiały szkoleniowe – od karty prezentacji biznesowych, po pendrive z podręcznikiem i inne przydatne akcesoria.

Na stronie z aktualnymi szkoleniami udostępniamy szczegółowy program spotkań.